Bílé pečivo

Rohlík 45g

Klasický rovný rohlík, na povrchu sypaný mákem s malou příměsí granulované soli. Rohlík má zvětšený objem, závěr je mírně trhlý. Receptura obsahuje zvýšené množství mléčného podílu, který příznivě ovlivňuje chuť, nutriční hodnotu, zbarvení kůrky a výrazně prodlužuje čerstvost výrobku.

Houska 50g

Ražená houska, na povrchu sypaná mákem s malou příměsí granulované soli.Receptura rovněž obsahuje zvýšené množství mléčného podílu, který příznivě ovlivňuje chuť, nutriční hodnotu, zbarvení kůrky a výrazně prodlužuje čerstvost výrobku. Tato houska se hlavně vyznačuje velkým objemem a vláčnou šťavnatou střídkou. Toto pečivo je i vhodné k zamražení.

Pletýnka 80g

Ručně pletená houska. Složení a posyp stejné jako u housky. Z důvodu větší hmotnosti si výrobek zachovává delší dobu čerstvost.

Rohlík Víkend 80g

Receptura se zvýšeným obsahem tuku, s mléčným podílem a s použitím klasických tradičních sladových přípravků, které příznivě ovlivňují chuť a prodlužují trvanlivost výrobku.

Banketka 25g

Malý rohlíček k slavnostním účelům. Složení je shodné s rohlíkem. Posyp je sůl a kmín nebo sezam. Vzhledem k malé gramáži výrobek zůstává déle křupavý.

Veka tuková 300g

Tradiční receptura za použití klasických sladových přípravků zajišťující prodlouženou trvanlivost, vláčnost a chuťové vlastnosti. Použité přípravky jsou obohaceny o zvýšený podíl vlákniny. Dodává se 300g balená nebo 400g nebalená.

Šrouby 50g

Jedná se o „bílé pečivo“ neobvyklého tvaru

( spirály – šrouby ) sypané směsí načervenalé barvy obsahující takové ingredience jako například sezamové a lněné semínko, papriku, česnek, chilli papričky a další. To vše dodává pečivu pikantní chuť a vynikající silné aroma.

Loupáček slaný 50g

Výrobek z plundrového těsta, má velký objem, těsto částečně listuje, je křehký, ale není suchý. Povrch je zdoben sezamem nebo granulovanou solí s kmínem. Dodávají se volně.

Johnova pekárna Josefov
Školní 81
551 02 Jaroměř - Josefov


telefon: 491 812 514

fax: 491 812 514

e-mail: john.pek@cbox.cz


Prodejna potravin
Náměstí ČSA 17
tel: 491 426 944